Aktualności

 

W związku z nieoczekiwaną awarią w zespole uzdatniania wody basenowej z przykrością informujemy, że baseny letnie nie będą otwarte w planowanym terminie. Biuro basenów zleciło opinię techniczną i jej wskazania będą podstawą do decyzji o terminie uruchomienia basenów. Informacje o powyższym będą umieszczane na stronie

 

 
 

BASENY W GODZINACH 10:00-18:30

Zapraszamy na Baseny przy Wale Miedzeszyńskim 407 – Saskiej Kępie w Warszawie (wejście przy skrzyżowaniu z ulicą Zwycięzców) w godzinach 10:00-18:30.

Mamy kawę i pyszne lody oraz coś na ząb.

Dla rodzin z dziećmi – atrakcyjne warunki cenowe, wydzielona plaża. Zapewniamy najlepsze warunki do wypoczynku, które sprawiają, że baseny przy Wale Miedzeszyńskim 407 są miejscem, gdzie na każdego czeka chwila relaksu.

Na spragnionych ożywczych kąpieli wodnych czekają dwa baseny olimpijskie, zaś na spragnionych kąpieli słonecznych czeka teren do opalania otoczony dużą ilością zieleni. Do dyspozycji uczestników pozostaje zjeżdżalnia oraz inne formy aktywnego wypoczynku.

Atrakcyjne warunki cenowe oraz nasze nieustające dążenie, aby zapewnić uczestnikom najlepsze warunki wypoczynku, sprawiają, że baseny nad Wisłą przy Wale Miedzeszyńskim 407 są miejscem, które trzeba odwiedzić. To miejsce, gdzie można zrelaksować się, wypocząć i spędzić miło czas.

Przy Basenach znajduje się bezpłatny parking samochodowy zlokalizowany wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego. Rowerzyści również znajdą wydzielone miejsca parkingowe.

Przyjedź lub przyjdź – przekonasz się sam, że baseny odkryte nad Wisłą to miejsce, które trzeba odwiedzić.